Paper.io

Ücretsiz oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 223 MB
  • Version 3.4.62
  • Dil İngilizce
  • Firma Voodoo
Eşsiz grafiklere sahip Paper.io oyununu cihazınıza yükleyerek, IO oyunu stratejilerinin tadını çıkarın!

Voodoo tarafından geliştirilen Paper.io uygulamasını henüz keşfetmediyseniz hemen şimdi cihazınıza yükleyerek, bu eşsiz deneyimi yaşayabilirsiniz. Öncelikle hedefinizi belirleyeceğiniz Paper.io oyununda mümkün olduğunca çok toprak ele geçirmeniz gerekmektedir. Başlangıç seviyesinde başlayabileceğiniz bu oyunda dikkatli olmanız yeterli olacaktır.

Rekabetin olduğu Paper.io oyununda rakiplerinizi yenerek bir üst seviyeye geçebilir, ödüllere de sahip olabilirsiniz. İster cesur olun, isterseniz de dikkatli. Yapmanız gereken tek şey; en büyük alanı ele geçirmek için en iyi ve en zekice stratejileri bulmak. Geliştirdiğiniz stratejiler sonucu düşmanlarınızdan daha akıllı olmanız gerekmektedir.

Tüm topraklara sahip olamadığınız sürece lider olamayacağınız Paper.io oyununda, düşmanlarınız sizin sınırlarınıza girdiği anda size ait yerlerden de mahrum kalabilirsiniz. Bu sebepten ötürü sınırlarınızı iyi korumalı, rakiplerinize karşı dikkatli olmalısınız. Unutmayın, en çok alana sahip olan lider olur!

IO tipi oyunlardan esinlenilerek oluşturulan Paper.io uygulaması kullanıcılarına yeni bir oyun ve grafik deneyimi sunmaktadır. Eşsiz grafiklere sahip olan bu oyunda internet bağlantısı da gerekmemektedir. Kolay kullanımı ve keyifli grafikleriyle eğlenceli dakikalar geçirmenize yardımcı olacak bu uygulamayı cihazınıza yükleyin, geliştirdiğiniz stratejilerle oyunun lideri siz olun!

 

 

Daha Fazla Göster
Paper.io indir
DİĞER SÜRÜMLER