Paper.io

Ücretsiz oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 223 MB
  • Version 3.4.62
  • Dil İngilizce
  • Firma VOODOO
Voodoo tarafından geliştirilen Paper.io oyununu henüz keşfetmediyseniz hemen şimdi cihazınıza yükleyin!

IO tipi oyunlardan esinlenilerek oluşturulan Paper.io uygulaması kullanıcılarına yeni bir oyun ve grafik deneyimi sunmaktadır. Eşsiz grafiklere sahip olan bu uygulamayı cihazınıza yükleyerek IO oyunu stratejilerinin tadını çıkarabilir, keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Üstelik Paper.io oyununu oynarken internet bağlantısına da gerek duymayacaksınız.

Tüm topraklara sahip olamadığınız sürece lider de olamayacağınız bu oyunda öncelikli olarak hedefinizi belirmeniz gerekmektedir. Ardından mümkün olduğunca çok toprak ele geçirmeye çalışacağınız Paper.io oyununda başlangıç seviyesinden başlayarak ilerleyebilirsiniz. Dikkatli ve düşünerek oynamanız gereken bu oyunda rakiplerinizi yenerek bir üst seviyeye yükselebilirsiniz.

Rekabetin de olduğu Paper.io oyununda ödüllere de sahip olabilirsiniz. İster cesur olun, isterseniz de dikkatli. Yapmanız gereken tek şey; en büyük alanı ele geçirmek için en iyi ve en zekice stratejileri bulmak. Geliştirdiğiniz stratejiler sonucu düşmanlarınızdan daha akıllı olmanız gerekmektedir. Düşmanlarınız sizin sınırlarınıza girdiği anda size ait yerlerden de mahrum kalabilirsiniz. Bu sebepten ötürü sınırlarınızı iyi korumalı, rakiplerinize karşı dikkatli olmalısınız. Unutmayın, en çok alana sahip olan lider olur!

Kolay kullanımı ve keyifli grafikleriyle eğlenceli dakikalar geçirmenize yardımcı olacak bu uygulamayı cihazınıza yükleyin, geliştirdiğiniz stratejilerle oyunun lideri siz olun!

 

 

 

Daha Fazla Göster
Paper.io indir
DİĞER SÜRÜMLER